k2FtbBdWr1

На Львівщині триває екологічний проєкт для дітей «Планета в долонях»

Громадська організація «Життєва палітра» продовжує реалізовувати екологічний проєкт «Планета в долонях» на теренах Львівщини. Нагадаємо, що проєкт став одним із переможців у конкурсі серед інститутів громадянського суспільства.

Упродовж минулого тижня в межах проєкту відбулись заходу, в яких взяли участь близько 150 осіб. Учасники напрацьовували шляхи вирішення проблем і наслідків забрудненого довкілля, ініціювали напрацювання покрокового плану заходів очищення довкілля у своєму населеному пункті.

«Робота в командах і презентації напрацювань, виконання творчих завдань, ігри, квести на екологічну тематику – все це залишило незабутні враження у кожного з учасників. А ще приємніше було бачити вдячні погляди батьків, які, вкотре, підкреслювали важливість проведення таких заходів», – зазначає  завідувач Народного дому смт Лопатин, співорганізатор проєкту Ася Виховська.

Попереду ще реалізація проєкту у Трускавецькій, Жовківській, Радехівській та Бродівській територіальних громадах.

Нагадаємо, що екопроєкт «Планета в долонях» реалізовується громадською організацією «Життєва палітра» за підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації.