Головне управління Держпраці у Львівській області закликає громадян не погоджуватись працювати у «тіні»

Задекларована праця – гарантує трудові та соціальні права. Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

У Головному управлінні Держпраці у  Львівській області наголошують, якщо роботодавець відмовляється належним чином оформляти трудові відносини, про це потрібно повідомляти Головне управління Держпраці у Львівській області.

Консультації щодо належного оформлення трудових відносин можна отримати у громадській приймальні Головного управління, яка знаходиться у місті Львові на вулиці Валова, 31 або зателефонувавши за номерами: (032) 235-48-42, (067)31-33-763.

Детальніше про переваги офіційного працевлаштування можна дізнатися на офіційному сайті Головного управління Держпраці у Львівській області.