k2FtbBdWr1

Громади Львівщини за доходами бюджету: рейтинг за 5 місяців

У департаменті фінансів Львівської ОДА підготували рейтинг територіальних громад Львівщини за показниками доходів бюджету за підсумками п’яти місяців цього року.

Лідерами стали Підберізцівська, Славська та Івано-Франківська громади.

До десятки лідерів станом на 1 червня також увійшли Пустомитівська, Сокільницька, Мурованська, Зимноводівська, Заболотцівська, Новояворівська і Радехівська ТГ.

У розрізі показників лідирують наступні ТГ:

  • за рівнем виконання п’ятимісячного і річного планів та динамікою надходжень до загального фонду порівняно з минулим роком – Підберізцівська;
  • за рівнем виконання річного плану за доходами спецфонду (доходи з конкретним цільовим призначенням за видатками) – Комарнівська;
  • за індексом податкоспроможності (надходження на одного мешканця громади до аналогічного показника по області) – Славська;
  • за часткою доходів загального фонду без трансфертів у доходах з трансфертами (дотації та субвенції) з держбюджету – Сокільницька.

Останні позиції в рейтингу у Добросинсько-Магерівська, Ралівська, Поморянська, Стрілківська, Козівська, Журавненська, Белзька, Великомостівська, Рудківська і Мостиська громади.

За травень найбільшого прогресу в рейтингу досягли Щирецька (на 13 позицій), Червоноградська і Новояричівська (на 8 позицій) територіальні громади. Найбільший регрес мав місце у Городоцької, Стрийської та Гніздичівської ТГ – на 14, 13 та 11 позицій відповідно.

Рейтинг громад за показниками – за посиланням.