Комісія з питань забезпечення житлом дітей-сиріт розглянула пропозиції із придбання 7 помешкань

Сьогодні відбулось засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.

Під час наради розглянули пропозиції щодо придбання 7 житлових об’єктів для 9 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на загальну суму понад 1,9 млн грн. Такою є потреба у співфінансуванні з обласного бюджету для придбання житла. Свої пропозиції про потребу надали виконавчі комітети Буської, Дрогобицької, Бориславської та Глинянської міських рад.

«Наступний крок – це огляд житла комісією. Опісля прийматимемо рішення про виділення коштів», – зазначив Віталій Загайний.

За його словами, у цьому році планують закупити житло для щонайменше 30 сиріт.

Як пояснив начальник служби у справах дітей Володимир Лис, фінансовий ресурс на придбання житла – це кошти обласного бюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Так, від початку цього року в межах Регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт Новороздільська та Турківська міські ради придбали у власність 2 житлові об’єкти для 2 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також, відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА передбачено кошти для купівлі 2 помешкань для 2 осіб з числа дітей-сиріт, які проживають у Стрийській міській територіальній громаді.