k2FtbBdWr1

З нагоди професійного свята Максим Козицький відзначив працівників газової галузі

_1631188612_613x321_3_0

Сьогодні, напередодні професійного свята, голова Львівської ОДА Максим Козицький привітав працівників АТ «Львівгаз». Це найстаріше у своїй галузі вітчизняне підприємство, яке сьогодні є одним з найбільших за рівнем газифікації та обсягами реалізації газу.

«Важко уявити повноцінне функціонування всіх сфер економіки нашої країни без використання газу та нафти. Висловлюю слова вдячності всім працівникам та керівникам газового підприємства, які завдяки самовідданій праці, високому професіоналізму, компетентності і відповідальному ставленню до справи, крок за кроком створювали газову галузь забезпечуючи зростання економіки України в минулому та сьогодні», – зазначив очільник області.

Також, Максим Козицький нагородив почесними грамотами працівників АТ «Львівгаз».

Зазначимо, що уже понад 160 років компанія «Львівгаз» забезпечує усі категорії споживачів природним газом. Обсяг споживання природного газу, на сьогодні, у рік в середньому становить приблизно 1,1 мільярдів кубометрів.

Загальна довжина газопроводів та газопроводів вводів в області – 25 057 км, а кількість абонентів – понад 800 тис. Працівники підприємства виконують усі необхідні роботи по обслуговуванню, ремонту, реконструкції та модернізації систем газопостачання.

З травня 2019 року на території АТ «Львівгаз» запрацював сучасний автоматизований завод з виробництва ШГРП – шафових газорегуляторних пунктів. Це обладнання необхідне для регулювання та підтримання стабільного тиску в розподільних мережах. Обладнанням, що тут виробляють, підприємство забезпечує внутрішній ринок, а вихід на ринки європейських країн розглядається як реальна середньострокова перспектива.

Сьогодні до складу АТ «Львівгаз» входять 8 територіальних відділень (Львівське, Буське, Дрогобицьке, Пустомитівське, Самбірське, Стрийське, Червоноградське та Яворівське) та обласне управління.

Станом на 1 січня в Товаристві працює 3289 людей.

Ще більше новин:

2000 доз вакцини «AstraZeneca» отримає Львівщина з Хмельницької області
Вчора на Львівщині провакцинували 6235 осіб , з них 1477 - у центрах вакцинації
На Львівщині зафіксували 39 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 13 осіб
Міжобласні перевезення будуть дозволені для пасажирів із щепленням або негативним тестом – Денис Шми...
Вчора на Львівщині зафіксували 275 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 73 особи
За минулу добу щеплення від ковіду отримали 6759 мешканців області