«Зберігаймо українські традиції»: на Яворівщині відбулися весняні гаївки

“Зберігаймо українські традиції” – під таким гаслом впродовж минулого тижня у селах та містах Яворівського району відбулися весняні гаївки. Люди різного віку, дорослі, діти танцювали, співали, веселились, щоб на мить забути про тривожні новини.

Також у гаївках брали активну участь люди, які через воєнні дії змушені були покинути свої домівки. Місцеві мешканці ознайомили їх з давніми великодніми традиціями Яворового краю.

“У непростий час, ми вкотре переконуємося, що без повернення до народних джерел неможливо виховати справжнього Українця. Адже, пам’ять про минуле, то шлях до нового, щасливого майбутнього” – розповідають мешканці Яворівщини.

Зазначимо, весняні гаївки – це пісні, що виконуються у час великодніх свят, пісні, що звеселяють людей, несуть в їхні душі красу та оптимізм і є дорогоцінним скарбом ранньої культури наших прапрадідів, а спільні гаївки біля церкви завжди були символом єдності та взаєморозуміння.