k2FtbBdWr1

Мешканцям Львівщини відшкодували 800 тис грн на заходи з енергозбереження за березень-квітень

Цього тижня з обласного бюджету відшкодовано мешканцям Львівщини нараховані за березень-квітень 2021 року відсотки за кредитами на енергозберігаючі заходи. Зокрема, на цю мету спрямовано понад 800 тисяч гривень.

Найбільшою популярністю серед населення, щодо отримання кредитів на енергозберігаючі заходи, користуються такі фінансово-кредитні установи, як ПАТ “Державний Ощадбанк” та ПАТ АКБ “Львів”.

«З початку року через ПАТ “Державний Ощадбанк” проведено відшкодувань на суму понад 3,0 млн гривень та ПАТ АКБ “Львів” – 0,8 млн гривень. У поточному році на впровадження заходів з енергозбереження для фізичних осіб планується виділити  13 млн грн (на 30% більше ніж у 2020 році)», – зазначив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Нагадаємо, на Львівщині триває реалізація Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки. Мета програми є відшкодування з обласного бюджету мешканцям області, що отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів, частини відсоткової ставки, тіла кредиту та частини вартості обладнання, що використовує альтернативні джерела енергії. Крім цього, дана програма спрямована на реалізацію енергозберігаючих заходів не лише для мешканців, але і для ОСББ Львівщини, які приймають участь в Програмах державної установи „Фонд енергоефективності”. Для них передбачена компенсація відсоткової ставки за кредитами на рівні відсоткової ставки НБУ у перший рік кредитування.

Spread the love