На Львівщині відзначили представників галузі легкої промисловості

З нагоди професійного свята, Дня працівників легкої промисловості, в області відзначили керівників підприємств галузі, а також навчальних закладів, які готують профільних фахівців.

Привітав присутніх керівник департаменту економічної політики Степан Куйбіда, який від імені голови Львівської ОДА вручив почесні грамоти та подяки представникам галузі.

Серед нагороджених представники таких підприємств – ПАТ «ВАТ КАЛИНА», ТзОВ «Фірма ВЛАСТА», ТзОВ «ГАЛАНТ», ТзОВ «НОВО-ЯРИЧІВСЬКА ПЛЕТИЛЬНА ФАБРИКА», ПАТ «Стрийська швейна фабрика «СТРІТЕКС», ТзОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА»,

Також – Громадської спілки «Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди», Державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування», відокремленого структурного підрозділу «Львівський фаховий коледж індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну», Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, Львівської обласної галузевої організації роботодавців текстильної та легкої промисловості, Львівської обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості.

Захід провели у Львівському фаховому коледжі індустрії моди КНУТД.

Зазначимо, що День працівників легкої промисловості — професійне свято працівників галузі легкої промисловості України. Відзначають щорічно у другу неділю червня.