Обговорили з керівниками відділів освіти територіальних громад Львівського району

Питання підготовки до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році обговорили сьогодні під час наради з керівниками відділів освіти територіальних громад Львівського району.

Зокрема, напрацьовано формат проведення олімпіад та питання забезпечення безпекових заходів.

Також розглянуто стан функціонування мережі закладів освіти району, шляхи її оптимізації.

Крім цього, обговорили алгоритм розподілу серед освітніх закладів району ноутбуків, отриманих у межах співпраці Міністерства освіти і науки України, компанії «Google» та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).