ПОВІДОМЛЕННЯ  щодо початку підготовки аналітичного звіту з метою проведення містобудівного моніторингу на території Куликівської громади

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170, відділ містобудування та архітектури, управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації, інформує про початок підготовки аналітичного звіту з метою проведення містобудівного моніторингу території Куликівської територіальної громади.

З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо перспективного розвитку території громади, окремих об’єктів містобудування та будівництва. Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з  27 лютого 2023 р. до 09 березня 2023 р. в паперовому та електронному вигляді відділом містобудування та архітектури, управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації за адресою: 79008, Львівська обл., Львівський район, м. Львів, вул.Винниченка,18, електронна адреса: lvivarh@gmail.com.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.