k2FtbBdWr1

ПОВІДОМЛЕННЯ  щодо початку підготовки аналітичного звіту з метою проведення містобудівного моніторингу на території Добросинсько-Магерівської громади

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170, відділ містобудування та архітектури, управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації, інформує про початок підготовки аналітичного звіту з метою проведення містобудівного моніторингу території Добросинсько–Магерівської територіальної громади.

З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо перспективного розвитку території громади, окремих об’єктів містобудування та будівництва. Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з  27 лютого 2023 р. до 09 березня 2023 р. в паперовому та електронному вигляді відділом містобудування та архітектури, управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації за адресою: 79008, Львівська обл., Львівський район, м. Львів, вул.Винниченка,18, електронна адреса: lvivarh@gmail.com.
Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.