При Львівській ОДА сформували Міжвідомчу робочу групу щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від №1149/0/5-21 затверджений склад Міжвідомчої робочої групи. Її основна мета – проведення роз’яснювальної роботи щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

За інформацією департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації до складу Міжвідомчої робочої групи увійшли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадськості.

Зазначимо, що рішеннями Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року №745 та 7 жовтня 2021 року №228 на території Львівської області встановлений мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.