30 липня заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко провів робочу нараду з працівниками Пустомитівського відділу служби у справах дітей Львівської РДА.
Обговорено питання щодо передачі справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, новоутвореним службам у справах дітей органів місцевого самоврядування колишнього Пустомитівського району.
Ще більше новин:
Львівська районна військова адміністрація закликає бути уважними та обережними у зонах, де можуть пе...
Контакти служб психологічної підтримки
Відбувся І-ий економічний форум «Жовківщина – простір можливостей»
Українська завжди на часі і ми не маємо права користуватись мовою агресора
Нагадуємо правила поведінки на воді!
Компенсація за працевлаштування зареєстрованих безробітних