Усі, хто має намір перетнути кордон з України в бік Республіки Польща, можуть скористатися пішим переходом в пункті пропуску «Краківець – Корчова», який розпочав роботу з 19.00, сьогодні, 25 лютого. Про це повідомик керівник Львівської митниці Данііл Маньшиков.
«Окрім того, аналогічний пішохідний перехід функціонує в пункті пропуску «Грушів – Будомєж». Львівська митниця робить все можливе, аби на кордонах зберігався спокій і не було жодної паніки серед подорожніх», – йдеться у повідомленні.
Ще більше новин:
Триває відбір кандидатів на президентську стипендію-2022 для молодих письменників і митців
Триває конкурсний відбір на керівні посади двох Національних природних парків Львівщини
За минулу добу щеплення від ковіду отримали 7379 мешканців області
Ігор Кузін пояснив, як отримати додаткову дозу вакцини людям із медичними показами
«Гордо несім нашу славу»: Спілка української молоді провела літній табір
На Львівщині відзначили Міжнародний день кооперативів