Служба у справах дітей відвідала дві сім`ї  в селі Коропуж та одну у селі Зашковичі

31.08.2022 спільно зі службою у справах дітей Великолюбінської селищої ради та КУ «ЦНСП» Городоцької міської ради проведено спільне відвідування сімей,

які опинилися у складних життєвих обставинах Великолюбінської територіальної громади,  з метою обстеження житлово-побутових умов проживання  дітей, забезпечення усім необхідним, готовності до нового навчального року.

В результаті, відвідано дві сім`ї  в селі Коропуж та одну у селі Зашковичі, обстежено житлово-побутові умови проживання сім`ї кандидата  на внутрісімейне усиновлення Великолюбінської ТГ.

З батьками проведено профілактичні бесіди, щодо належного утримання житла, створення умов для навчання дітей в умовах воєнного часу, необхідності проходження медичних оглядів, укладення договорів зі сімейними лікарями, недопущення жорстокого поводження з дітьми, ведення контролю за перебуванням у соцмережах, надано пояснення на проблемні запитання.