k2FtbBdWr1

«Твоє право на…»: у Червонограді відбулася перша зустріч в межах проєкту

У Червонограді відбулася перша зустріч в межах проєкту «Твоє право на…», який ініціювала Львівська обласна державна адміністрація. Участь у жвавому обговоренні взяли понад п’ять десятків людей, а тривало воно майже чотири години!

З мешканцями Червонограда зустрілися: Уповноважена Верховної Ради з прав людини в західних областях України Світлана Семчишин, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Тарас Грень, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець, т. в. о. директора  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Роман Андрес.

Говорили про протидію домашньому насильству, права на роботі, майно, добробут, а також соціальні гарантії та медичні послуги.

«Найперше цей проєкт покликаний забезпечити право жителів Львівщини на вчасну інформацію і доступність до державних органів. Мало, щоб права були десь прописані в законах, люди мають про них знати й вміти скористатися ними вчасно! Соцмережі сьогодні переповнені величезною кількістю міфів та історій!  Саме тому ми вибрали пряму комунікацію і як тільки дозволив карантин, поїхали до людей. Хочу, щоб кожен знав, розумів і використовував свої права. Так і влада, і громада будуть стимулювати один одного розвиватися і працювати», – каже голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Через необізнаність, люди не пишуть звернень, не звертаються щодо своїх прав, звертаються дуже пізно або не в ті державні органи. Відтак втрачають час, щоб якісно розв’язати проблеми. Я закликаю всіх скористатися можливістю і прийти на ступні зустрічі. Говоримо по суті, реагуємо на звернення, готові чути кожного», – каже Світлана Семчишин.

Керівниця проєкту Галина Бордун наголошує, що ідея проєкту «Твоє право на…» належить виключно Львівщині. Немає жодних «рознарядок» з Києва. Всі зустрічі для кожного є безплатні.

Потрібна тільки реєстрація: https://fb.me/e/3XQ8P2DX5

Наступна розмова в межах започаткованого проєкту відбудеться у неділю, 22 серпня, о 15:00 год за адресою: с. Рудки, площа Відродження, 22.

Всі подальші графіки зустрічей проєкту «Твоє право на…» шукайте на сайті громади.

Ініціатором проєкту є Львівська облдержадміністрація, реалізують його за підтримки Уповноваженої Верховної Ради з прав людини в західних областях України Світлани Семчишин, Західного управління юстиції, Нацполіції спільно з департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА.

Spread the love