У суботу, 15 травня, в Судовій Вишні відбулась науково-практична конференція. Тематика: «Туристичний потенціал Судововишнянської ТГ Львівської області: стан та перспективи розвитку». На основі конференції планують видати збірник за матеріалами учасників зустрічі.

Серед учасників заходу були науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти Львівщини та Польщі. Основну увагу доповідачі зосередили на таких темах:

  • «Інформаційно-комунікаційний простір Судововишнянщини»;
  • «Брендинг як інструмент розвитку туристичного потенціалу»;
  •  «Палац Марса у Судовій Вишні: історія та можливості його використання у туризмі»;
  •  «Тадей Дмитрасевич як історик та краєзнавець»;
  • «Паломництво та культурний туризм дорогою святого апостола Якова в межах Судововишнянської ОТГ».

«Тішить те, що для громад одним із пріоритетів є туризм, в якому вбачають подальший розвиток. З нашого боку, ми готові приїхати з туристичним бізнесом в рамках проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм» у Судововишнянську громаду, для того, щоб детальніше розкрити туристичний потенціал, напрацювати певні стратегічні інструменти та відповідно скласти програму турів, які увійдуть до переліку маршрутів Львівщиною», – звернувся до громади заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський.

У рамках заходу гості навідалися до козиної ферми «Шеврет» у с. Дмитровичі, оглянули пам’ятку архітектури національного значення дерев’яну церкву Св. Миколая, музей історії міста Судова Вишня, де виступав Іван Франко, коли балотувався до австрійського парламенту та музей-садибу родини Антоничів у с. Бортянин.