k2FtbBdWr1

Управління соціального захисту населення Львівської районної військової адміністрації інформує

          Від початку воєнного стану на території України гостро постало питання отримання соціальних допомог, які українці отримували раніше, та отримання виплат громадянами, які постраждали через бойові дії,  в рамках нових програм грошової допомоги. Кабінет Міністрів України в даних умовах адаптував механізм отримання соціальних виплат по всій території України, в тому числі на тимчасово окупованій частині України та в регіонах ведення активних бойових дій.          

Спеціалісти відділу з питань призначення державної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Львівської районної державної адміністрації за період з 22.08.2022 до 26.08.2022 призначили:

– субсидій на житлово-комунальні послуги – 42;

– державних соціальних допомог  – 134;

–  призначили натуральної допомоги «пакунок малюка» – 26.

Видали 46 довідок про перебування (не перебування) громадян на обліку в управління соціального захисту населення.

За вищезазначений період до управління було подано 52 заяви від громадян, щодо призначення державної соціальної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним ос.

      Надіслано 60 особових справ та довідок-атестатів про припинення виплат та зняття з обліку отримувачів допомоги внутрішньо переміщеним особам на запити з управлінь соціального захисту населення інших районів та областей