k2FtbBdWr1

В ЛОДА затвердили графік засідання робочої групи з розв’язання проблемних питань оподаткування в аграрному секторі

У Львівській області працює робоча група з надання консультацій сільгоспвиробникам з оподаткування та вирішення проблем, пов’язаних із блокуванням податкових накладних. Її склад затвердили за розпорядженням голови Львівської ОДА від жовтня 2020 року.  

Торік засідання групи відбувалось 4 рази. А вже з 2022 року його організовуватимуть в останню середу кожного місяця об 11:00 год. Найближча зустріч запланована на 23 лютого.

До складу робочої групи входять представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації,  Головного управління ДПС у Львівській області, Львівського відділення фонду підтримки фермерських господарств, а також представники громадських організацій у сфері АПК. Очолює робочу групу заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

Нагадуємо, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних та інших проблемних питань рекомендуємо аграріям направляти звернення до Департаменту агропромислового розвитку на електронну адресу apr@loda.gov.ua не пізніше ніж за 2 дні до початку проведення чергового засідання.