Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.
Пам’ятаймо, що під час спалювання у повітря виділяється небезпечні, а часом і канцерогенні речовини (сполуки свинцю, ртуті та інші важкі метали), які є дуже шкідливими. Зокрема, вони викликають подразнення та опіки дихальних шляхів, підвищення рівня цукру в крові, діють на вуглеводний обмін, спричиняють головний біль, викликають втомленість, можуть стати причиною виникнення онкологічних захворювань, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини і посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.
Крім того, дим негативно впливає і на стан навколишнього природного середовища – знижується родючість грунтів, порушується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість, забруднюється атмосферне повітря та з’являється пожежна загроза для прилеглих територій.
Закликаємо жителів району не допускати спалювання опалого листя, оберігати власне здоров’я та здоров’я оточуючих від шкідливого впливу задимленого повітря!
Ще більше новин:
Щоб отримати громадянство України, необхідно буде на державному іспиті довести відповідний рівень во...
Історико-культурний заповідник у Звенигороді запрошує відвідувачів
Власна справа: 3,5 млрд грн інвестує держава через мікрогранти в розвиток малого бізнесу
Чи звільняються від оподаткування ПДВ на період дії воєнного стану на території України, операції з ...
Що таке особистий простір дитини?
Роз’яснення стосовно чинних на сьогодні процедур демонтажу пам’ятників комуністичним і російським ді...