k2FtbBdWr1

Відвідини Української школи в Перемишлі: сьогодні завершилась міжнародна акція “Миколай без кордонів”

Минулого тижня стартувала акція “Миколай без кордонів”, а вже сьогодні цей міжнародний українсько-польський проєкт підійшов до свого завершення. Про це повідомили в департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва. 

Отже, спільно з представниками Підкарпатського воєводства та почесним консулом України в Перемишлі Олександром Бачиком керівництво департаменту сьогодні, 20 грудня, відвідали Українську школу в Перемишлі, а також завітали до людей похилого віку в с. Пралківці.

Цьогоріч акція набула найбільших за останні два роки масштабів. Подарунки отримали понад 150 дітей та близько 60 людей похилого віку.

“Наймолодші діти школи не лише отримали подарунки, але й подарували нам у відповідь чудовий настрій, зокрема підготували гарну програму з віршами, піснями та танцями. Радо вітали нас й наші найстарші українці в Екуменічному домі молитви Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії. Особливо вразило їх те, що вони окрім інших дарунків, все-таки отримали Різдвяного Дідуха на якого так довго очікували. Дякуємо за співпрацю нашим польським колегам, а також особлива подяка дипломатичному корпусу України в Республіці Польща зокрема Генеральному консулу України в Любліні Василю Павлюку та його колегам”, – зазначили в департаменті.
Нагадаємо, що акція «Миколай без кордонів» покликана руйнувати бар’єри по обидві сторони кордону, а також сприяти налагодженню добросусідських відносин в прикордонному регіоні та розвитку транскордонного співробітництва.