k2FtbBdWr1

Заборгованість з виплати зарплати на Львівщині зменшилась на 33%

Сьогодні, 21 грудня, заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів взяв участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), яке провели під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко.

Під час засідання розглянули питання стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати в окремих регіонах, а також виконання доручень Кабінету Міністрів з цих питань.

Орест Гринів поінформував членів робочої групи про ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Львівської області, зокрема щодо зарплатних боргів вугледобувних підприємств, а також щодо позивної динаміки зменшення заборгованості на 33%. Обласна державна адміністрація вкотре звернулась до відповідних центральних органів виконавчої влади щодо вирішення питання заробітної плати ДП «Львіввугілля».

«Питання забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати є важливими для облдержадміністрації. Органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області продовжується системна робота спрямована на погашення заборгованості із заробітної плати та дотримання трудових прав працівників», – зазначив Орест Гринів.