Новини за день 26 Квітня 2021

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2021-2025 РОКИ

Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки доповнили новим заходом  «Поліпшення громадських пасовищ». Основним завданням є підвищення продуктивності природних сільськогосподарських угідь за рахунок їх корінного або поверхневого поліпшення та організації випасання. Планова сума фінансової підтримки  на поліпшення пасовищ – 3,328 млн. грн.

Пам‘ятні заходи з нагоди 35-річчя Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, у місті Жовква біля пам’ятного меморіалу жертвам Чорнобильської катастрофи відбулись урочистості до 35-их роковин Чорнобильської катастрофи.

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа світового масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за екологічними наслідками.         Чорнобильська трагедія завжди буде нашим спільним болем, […]

Нарада щодо нелегальних пасажирських перевезень

23 квітня відбулась нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень, котру очолив заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко.