Новини за день 29 Квітня 2021

Проєкт «ФранкоМандри+» анонсуватимуть на горі Пікуй

29 травня заплановане сходження на найвищу вершину Львівської області і відновлення на ній пам’ятної таблиці, яка засвідчує перебування на горі Пікуй Івана Франка.

ЛОДА звернулася до Міністерства культури щодо самочинного будівництва біля монастиря у Раві-Руській

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА у відповідь на звернення Архієпископа Митрополита Львівського римо-католицької Церкви Мечислава Мокшицького, перевірив факт невідомої забудови на території Монастирського комплексу отців-реформаторів (XVIII століття) у Раві-Руській, який є пам’яткою архітектури національного значення (охоронний номер 1385). Про виявлені факти порушення пам’яткоохоронного законодавства вже повідомили Міністерство культури та інформаційної політики України.

Львівська ОДА та обласна рада заснували Агенцію регіонального розвитку

На черговій сесії Львівської обласної ради 27 квітня прийняли рішення про створення Агенції регіонального розвитку, співзасновниками якої є Львівська обласна рада спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Вона є самостійним суб’єктом регіонального розвитку.

Вирішення проблемних питань при реєстрації фермерських господарств обговорили в межах конференції

Про стан і динаміку розвитку сімейних фермерських господарств, ефективність державної політики і актуальні проблеми на шляху становлення господарств та можливі варіанти їх вирішення говорили під час онлайн конференції.

Рейтинг територіальних громад Львівщини за доходами бюджету за підсумками квартального звіту

За підсумками квартального звіту у департаменті фінансів Львівської ОДА підготували рейтинг територіальних громад Львівщини за доходами бюджету. Перші два місця утримують Підберізцівська і Славська громади. Третє – Сокільницька ТГ. До десятки квартальних лідерів увійшли також Заболотцівська, Івано-Франківська, Пустомитівська, Солонківська, Мурованська, Давидівська і Турківська громади.

Лоукостер SkyUp відкрив рейс Львів – Батумі

Сьогодні українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкрила новий регулярний рейс  Львів – Батумі. Вони виконуватимуться щочетверга.

Табори «Молода гвардія» та «Артек» запрошують дітей зі Львівщини

Міністерство соціальної політики у зв’язку з послабленням карантинних обмежень відновлює заїзди в УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) та МДЦ «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця). За рахунок коштів державного бюджету до дитячих центрів направляються діти віком від 7 до 18 років. Путівки закуповує  Міністерство соціальної політики України. Термін перебування дитини в закладі становить 21 день.

Держпідтримка 2021: аграріям спрямували виплату коштів за придбання техніки та обладнання

Розпочалось фінансування державної програми «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» за напрямом часткової компенсації (25%) вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва.  У квітні 2021 року профінансовано сільгоспвиробників, які придбали сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва у грудні 2020 та січні-березні 2021 року. Кошти в сумі 189,4 млн грн (в цілому по Україні) розподілені між уповноваженими банками та перераховані […]

Відтепер у Львові зможуть проводити трансплантацію нирок дітям

У Львові провели першу в західному регіоні провели  родинну трансплантацію нирки саме дитині, 13-річній львів’янці, що страждала на хронічну хворобу нирок у термінальній стадії. Про це медики розповіли під час пресконференція у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Операцію проводили 20 квітня.

Для двох осіб з числа сиріт закуплять квартири

Для двох молодих жінок, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування закуплять квартири. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.