k2FtbBdWr1

25 або 80 кілометрів: у суботу відбудеться велопробіг у незвичайному форматі

30 жовтня запланована чергова подорож на велосипедах у межах проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони». Організовують захід – Асоціація Єврорегіон «Карпати-Україна», Bike Sport Active і управління туризму та курортів облдержадміністрації. Головний маршрут велопробігу пролягатиме від Домажиру до Верещиці.

«Ці території розташовані у Яворівському нацпарку, де активно розвивають туризм, будують відповідну інфраструктуру, зокрема велошляхи у межах транскордонного співробітництва», – зазначив заступник керівника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський.

На учасників, провакцинованих або з негативним ПЛР-тестом, очікують в суботу о 9:45 біля входу в ТРЦ Форум. Реєстрація відкривається сьогодні, 28 жовтня, о 12:00. Кількість людей обмежена – всього 30.

«Цього разу зі Львова їдемо автобусом і транспортуємо велосипеди до місця старту в Домажир, а там і до Верещиці всього 25 км, – каже Олександр Дуднік, представник Bike Sport Active, – Якщо ж ви не встигнете зареєструватись, можна доєднатись до нас в Домажирі, в суботу об 11:30 і всі разом поїдемо на обід до озера у Верещицю”.

Детальніше про захід та форму для реєстрації знайдете на сторінці події:
https://www.facebook.com/events/566176197824296

Довідково:

Проект «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» реалізується гміною Замость у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським НПП, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.