Представники громад Яворівського району взяли участь в обговоренні реалізації програм регіональної та державної підтримки бізнесу. Організатори візитів у громади – департамент економічної політики Львівської ОДА.

Заступник директора департаменту економічної політики Орест Гринів детально ознайомив бізнес району з Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області та наголосив щодо конкурсів, які триватимуть до 20 червня 2021 року, зокрема, щодо здешевлення кредитів для суб’єктів малого підприємництва Львівської області.

Також Програма передбачає і підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС). Підприємці можуть отримати відшкодування відсотків за кредитами, які вони беруть для придбання устаткування, обладнання, модернізацію технологічного процесу виробництва, розробку нових видів продукції тощо.

Одним із нових завдань Програми є підтримка інноваційних проєктів підприємців-початківців.

Також в межах зустрічі детально обговорили механізми реалізації державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%», державної програми надання допомоги по частковому безробіттю та одноразової допомоги ФОПам та найманим працівникам.