25 років тому, «усвідомлюючи при цьому свою відповідальність перед Богом та власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями», Верховна Рада України прийняла та затвердила основний Закон нашої держави – Конституцію України.
Основоположний Закон – це завжди про непорушне право, суверенітет та територіальну цілісність, державний лад, правосуддя, гарантії прав та свобод людини і громадянина.

Сьогодні складно уявити ґрунтовні державотворчі процеси, розвиток демократичної, соціальної, правової держави без прийнятого у встановленому порядку і функціонуючого Основного закону.
Для побудови та збереження державності Конституція – справді ефективний механізм регулювання суспільних відносин всіх рівнів та у різні періоди. Поряд з державним прапором, гербом, гімном – Конституцію можливо розглядати в якості особливого правового символу України.
Тож нехай демократичні засади, які закріплені у Конституції України, щоденно втілюються у наше життя. Зичу вам добра та миру, успіхів та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України! Нехай майбутнє буде світлим для усіх нас та нашої країни!
З Днем Конституції України!