Значне зниження температури повітря у зимовий період року може призвести до переохолодження та обмороження організму. Щоб цього уникнути дотримуйтесь таких рекомендацій:
- Не виходьте на мороз голодними й майте час на перекус. У холодний період організм витрачає більше енергії, щоб підтримувати температуру тіла в нормі, тож і поповнювати її треба частіше.
- Одягайте багатошаровий одяг. Шари одягу не повинні обмежувати ваших рухів — між ними має залишатися повітряний прошарок. Це допоможе зберігати тепло.
- Використовуйте термоодяг. Термобілизна дозволяє зберігати температуру тіла протягом тривалого часу.
- Обирайте взуття на товстій підошві. Воно повинно бути просторим і не стискати ногу. Це дасть змогу підтримувати нормальний кровообіг, а прошарок повітря між шкарпетками та взуттям збереже тепло.
- Закривайте кінцівки та відкриті ділянки тіла. Надягайте рукавички, шапку, шарф або баф. Для захисту слизової оболонки губ використовуйте маслянисту гігієнічну помаду чи бальзам.
- Змушуйте себе рухатись. Якщо вам доводиться перебувати на морозі з мінімум рухів, то інколи виконуйте прості вправи для рук або ніг, щоб посилити кровообіг у судинах.
- Якщо ви перебуваєте в дорозі, то намагайтесь час від часу заходити в теплі приміщення (магазини, АЗС, аптеки), це допоможе набратись сил для подальшої мандрівки.
Ще більше новин:
Львівський район готовий до обслуговування доріг у зимовий період
«Робота без бар’єрів»: держава компенсувала підприємцям 224 млн гривень за працевлаштування
У ЦНАПах Львівського району досягнуто значних успіхів у впровадженні послуг «е-Ветеран», «є Малятко»...
Оновлено рекомендації проведення щеплень двовалентною омікрон-специфічною вакциною проти COVID-19
До уваги ветеранів та членів їх родин!
Податківці Кам’янеччини роз’яснюють відвідувачам новації добровільного декларування