k2FtbBdWr1

Аграріїв запрошують брати участь у земельних аукціонах

18 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 3 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

 Пропоновані ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Добромильської ТГ (Конівська с.р.) Самбірського  району.  Площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,81 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 17319,20 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68099.

– на території Добромильської ТГ (Конівська с.р.) Самбірського  району.  Площа ділянки, що пропонується на торгах – 15,80 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 24900,00 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68104.

– на території Добромильської ТГ (Конівська с.р.) Самбірського  району.  Площа ділянки, що пропонується на торгах – 7,51 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 8357,70 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68106.

Місце проведення торгів: Львівська область, Самбірський район, м. Добромиль, площа Ринок, 1 (приміщення адмінбудинку Добромильської міської ради). Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

Останній день прийому заяв – 15 червня.

«В результаті належної організації та проведення земельних торгів місцеві ради можуть суттєво поповнити свої бюджети, що дасть можливість профінансувати соціально-економічні програми розвитку громад», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.