Полювання в умовах воєнного стану заборонене

Традиційно стартував сезон полювання.

Закон «Про мисливське господарство і полювання» регулює сезон полювання, встановлює ліміти, загальні правила, норми, за якими можна відстрілювати тварин.

Утім, цього року, коли в Україні триває повномасштабна війна, мисливцям не дозволили полювати на звірів та птахів.

Наразі на території країни діє тимчасова заборона полювання, яка буде чинною до завершення воєнного стану.

Фахівці впевнені: якщо дозволити мисливцям полювати, то в лісах, на полях, біля озер чи інших водойм з’являться люди в камуфляжах з рушницею. Це може бути не тільки цивільний мисливець, а під цим прикриттям будь-хто, зокрем – й вороги-диверсанти.

Для врегулювання мисливства у воєнний період очільник Львівської обласної військової адміністрації, за поданням Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, підписав наказ від 08.08.2022 № 154/22 «Про встановлення обмежень щодо полювання та регулювання мисливства в період воєнного стану на території Львівської області».

Львівська районна військова адміністрація закликає дотримуватись чинних обмежень!