k2FtbBdWr1

Студенти з Луганщини з екскурсією відвідали Львівську облдержадміністрацію

Сьогодні, 19 серпня, студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка з екскурсією відвідали Львівську обласну державну адміністрацію. 

Студенти різних курсів ознайомились зі структурою адміністрації, основними повноваженнями та розподілом функціональних обов’язків.

Вони також безпосередньо побачили роботу департаментів та відділів апарату облдержадміністрації, серед яких департамент комунікації та внутрішньої політики, департамент економічної політики, управління молоді та спорту, юридичне управління, відділ діловодства та документообігу, електронного врядування, відділ нагород та інші.

Працівники адміністрації розповідали про унікальні проєкти та програми, інформаційні кампанії, що реалізовуються в стінах адміністрації, основні пріоритети в економічній політиці області, а ще поділились інформацією про підготовку до масштабного святкування 30-річчя Незалежності України.

Також кожен учасник екскурсії отримав на згадку туристичну карту з найцікавішими локаціями Львівської області та книгу про подорожі.

Важливим результатом студентського візиту стало розуміння можливостей внутрішніх всеукраїнських обмінів та вирішення проблеми мобільності молоді.

Наступна зустріч студентів запланована у Львівському національному університету імені Івана Франка. На Львівщині вони перебуватимуть три дні.

Spread the love