Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань отримало в користування сучасний мікроавтобус

Сьогодні Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції отримало ключі від сучасного комфортабельного автобуса, придбаного за кошти з обласного бюджету.

Автобус «Hyundai H-350» придбали в межах реалізації комплексної програми «Безпечна Львівщина» у 2021 році. Його загальна вартість складає 1 млн 320 тис. гривень.

«Кожен напрямок роботи правоохоронних органів в області є важливий, адже від цього безпосередньо залежить безпека та спокій її жителів. Сьогодні ми передаємо в підпорядкування управління новий автобус, який обслуговуватиме шість областей країни. Нехай в новому році це стане початком гарної традиції, аби матеріально-технічна база й надалі поповнювалася», – керівниця апарату облдержадміністрації Ірина Шурпяк.

Транспортний засіб призначений для перевезення ув’язнених, а також для персоналу управління у випадку оперативного реагування на нештатні ситуації, які виникатимуть на території в межах повноважень ЗМУ МЮ.

Нагадаємо, що повноваження управління поширюються на територію Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей.  У підпорядкуванні перебувають 16 установ виконання покарань.

Принагідно після вручення відбулось засідання Колегії управління за результатами оперативно-службової та господарської діяльності за 2021 рік.