Новини за день 16 Лютого 2022

Сьогодні відбулась 19-та чергова сесія Новояричівської селищної ради

Розглянули 15 питань порядку денного.

Звіт про виконання районного бюджету за січень 2022 року

Про податкове законодавство під час сеансу «гаряча лінія»

У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».

РРО для підприємців: коментар податкової

З нового року підприємці, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані застосовувати РРО чи ПРРО. При цьому є виключення – це ФОП-єдинники 1 групи, які не застосовують касових апартів при здійсненні розрахункових операцій.

Пільгу щодо незастосування РРО надано і селищам

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що фізичним особам – підприємцям – платникам єдиного податку дозволено здійснювати торгівлю товарами (крім підакцизних) без РРО як на території села, так і на території селища.

Які доходи необхідно обов’язково задекларувати до 1 травня 2022 року

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих впродовж 2021 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, які отримали доходи, з яких у 2021 році не сплачено податок на доходи […]

Соціальна та професійна адаптація учасників АТО/ООС

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 №432 “Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності”.

В День єдності підняття українського стягу в усіх містах України – це наше запевнення усьому світу, що українці єдині і готові дати відсіч ворогу

Коли кожен на своєму місці має робити максимум для країни і майбутнього нашої держави. Коли варто забути про чвари і політичні протистояння. Коли запровадити внутрішній мораторій на паніку і невпевненість – найкраще рішення.

Відбувся захід з питань реалізації освітніх проєктів

За ініціативи НВЦ «Гайдамацька Січ» відбувся круглий стіл щодо питань реалізації освітніх проєктів за участі представників Українського Інституту національної пам’яті, органів державної влади, територіальних громад та громадських організацій.

Відбулась робоча зустріч з представниками Кам’янка-Бузької ТГ

Днями відбулась робоча зустріч працівників райдержадміністрації з представниками Кам`янка-Бузької територіальної громади щодо питань розвитку молодіжної політики та спорту на території громади.