Новини за день 17 Липня 2023

Терміни подання заяв на вступ до ФПО подовжено до 20 липня

Ще впродовж тижня вступники на основі базової середньої освіти (БСО, 9-ти класів) зможуть подавати заяви до закладів фахової передвищої освіти через електронний кабінет або в паперовій формі (у визначених Порядком прийому випадках).

В Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

У  Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податкова знижка».

Практична та інформаційно-роз’яснювальна допомога платникам податків

Хто має право на податкову знижку, у які терміни та у який спосіб можна подати декларацію, які витрати дозволені до включення до податкової знижки – на ці та інші запитання щодня відповідають податківці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Податківці інформують платників про електронні сервіси ДПС

Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області на тренінгах розповідають платникам податків про електронні сервіси податкової служби та подання  звітності онлайн.

Проставлення апостиля в ДПС

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Державна податкова служба України для проставлення апостиля та з метою належного виконання вимог Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених спільним наказом МЗС, МВС, МОН, Мінфіну, Мін’юсту від 17.03.2023 року №125/209/293/139/999/5 «Про затвердження Правил проставлення апостиля на офіційних […]

Оновлено довідники податкових пільг

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що ДПС України оновлено довідники податкових пільг станом на 01.07.2023. Так, діють:

В Україні запрацював чатбот від Google на основі штучного інтелекту

Google Bard тепер українською. Чатбот допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Користувач формулює запит, а Bard збирає найбільш відповідну інформацію з інтернету. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук інформації вручну — Bard зробить усе сам.

5 учнів Львівського району здобули 400 балів на основній сесії НМТ

З 5 до 23 червня 2023 року в Україні тривала основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Максимальну кількість балів, яку можна було набрати – 600 балів, з кожного предмету – по 200 балів.

Ще 15 автомобілів для ЗСУ доставили фермери із Великобританії

Фермери із Обʼєднаного Королівства Великобританія уже вшосте привезли автомобілі, які допомагатимуть ЗСУ на передовій наближати перемогу України