Новини за день 12 Липня 2023

Документи постійного терміну зберігання колишніх сільрад зберігатимуться в архівному управлінні Львівської РВА

Архівне управління Львівської районної військової адміністрації інформує, що документи постійного терміну зберігання колишніх сільських рад, які увійшли в склад новоутворених територіальних громад і не передані в державний архів в зоні свого комплектування, повинні бути передані до архівного управління Львівської РВА відповідно до описів справ.

Автошкола для людей з інвалідністю: які документи необхідні та куди звертатись на Львівщині

Перша така автошкола в нашій області запрацювала на базі Львівського державного університету внутрішніх справ у сервісному центрі МВС 4649 за адресою: село Зимна Вода, вул. Городоцька, 16.

Американські благодійники відвідали Центр для ВПО у Неслухові

Наші добрі друзі зі США продовжують підтримувати громади в умовах повномасштабної війни та надають необхідну допомогу нашим мешканцям і вимушено переселеним українцям.

Як діяти в разі раптового затоплення під час повені чи паводка

Львівська районна військова адміністрація інформує про порядок дій разі в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:

Українські захисники мають можливість отримати матеріальну допомогу на реабілітацію з обласного бюджету

Що для цього потрібно