Новини за день 3 Липня 2023

Пам’ятники радянської доби з Брюховичів та Винник перенесуть у Львівський музей

Скульптури радянської епохи «Воїн» у Винниках та «Мати-Батьківщина» у смт Брюховичі перенесуть до Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору».

У Бібрській громаді відновили недіючу школу для багатодітних родин ВПО

У Бібрській громаді відновили недіючу школу: у ній мешкатимуть багатодітні сім’ї з Харкова та Бахмута.

Головне за минулий тиждень

На благодійному концерті Народної капели бандуристів «Львівʼяни», який відбувся у селі Горпин Львівського району, зібрали майже 30 тисяч гривень для придбання необхідних речей для військовослужбовців із Жовтанецької територіальної громади:http://surl.li/imqdg

Держоргани і юрособи повинні будуть зареєструватися в Електронному суді

29 червня Верховна Рада ухвалила в цілому як закон законопроект 7574-д щодо обов’язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі (ЄСІТС) представниками правничих професій, юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

Розʼяснення у звʼязку з ситуацією довкола приведення назв населених пунктів у відповідність мовним стандартам

У суспільстві виник значний резонанс у звʼязку з оприлюдненим Національною комісією зі стандартів державної мови переліком сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають мовним стандартам (рішення від 22.06.2023 № 230 та рішення від 27.06.2023 № 231).

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування – Комунікаційна платформа!

Кам’янка-Бузька ДПІ: спільно вирішувати нагальні проблеми бізнесу

Під час щотижневих робочих зустрічей заступник начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка обговорює з платниками податків актуальні питання податкового законодавства.

Податківці Кам’янеччини продовжують інформувати платників про новації податкового законодавства

Нещодавно працівниками Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено робочу зустріч з платниками податків, де було роз’яснено норми діючого податкового законодавства

На «гарячій лінії» – про актуальні питання оподаткування

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася телефонна «гаряча лінія» для платників податків. Відповідала на запитання платників заступник начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Оксана Солонинка.

До уваги платників податку на прибуток підприємств, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі!

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що у звʼязку зі змінами, внесеними Законом України від 03 листопада 2022 року № 2720-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування діяльності з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі» (далі – Закон № 2720), та враховуючи набрання з 31 […]