Новини за день 26 Липня 2023

28 липня в Україні відзначатимуть День Української Державності

28 липня Україна відзначатиме  День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

Як направити до суду заяву, сформовану в «Електронному суді»: покрокова інструкція

Підсистема «Електронний суд» значно спростила учасникам судового процесу обмін процесуальними документами.

У Львівській РДА обговорили можливості впровадження єдиної інформаційно-цифрової інфраструктури регіону

У Львівській районній державній адміністрації відбулася  робоча нарада за участі голів територіальних громад району, на якій обговорили  можливості створення та впровадження єдиної сучасної інформаційно-цифрової інфраструктури регіону.