Новини за день 18 Липня 2023

Правила поведінки під час пожеж в екосистемах

Львівська районна військова адміністрація нагадує правила безпеки під час пожежі в природних екосистемах:

Євросоюз виділяє Україні понад 4,6 млн євро на проєкти у сфері охорони здоров’я в рамках програми «EU4Health»

Після підписання угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі «EU4Health», Міністерство охорони здоров’я подало заявки на участь у 9 проєктах.

Кабмін України  вніс зміни до низки нормативно-правових актів

Кабінет Міністрів України  вніс зміни до низки нормативно-правових актів з метою приведення їх у відповідність до  Закону «Про медіа».

Діти з малозабезпечених сімей можуть безкоштовно відвідати оздоровчий заклад у трьох областях України

Йдеться про дітей, які належить до категорій «дитина з інвалідністю» або «дитина з багатодітної сім’ї».