Новини за день 28 Листопада 2023

У Львові відпрацювали дії під час виникнення надзвичайних ситуацій природного та воєнного характеру

Сьогодні спільно із органами управління та силами цивільного захисту Львівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області відпрацювали дії під час виникнення надзвичайних ситуацій природного та воєнного характеру.

Як система безоплатної правничої допомоги допомагає постраждалим від домашнього насильства

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — це ситуація домашнього насильства.

Програми комплексного відновлення: практичний досвід розробки

Що потрібно громадам для відбудови? Як громадам правильно планувати відновлення на найближче майбутнє? Куди і як подаються проєкти відновлення?

У Кам’янка-Бузькій Святий Миколай вручив подарунки дітям найбільш вразливих категорій населення

Вже зовсім скоро День Святого Миколая – улюблене свято дітей і дорослих, час, коли мріють про подарунки та здійснення мрій.

У Львівському районі відремонтують кабінети у двох мистецьких школах

Бібрська музична школа ім. Юрія Сінгалевича та Жовтанецька мистецька школа незабаром отримають відремонтовані приміщення та необхідне обладнання для розвитку дітей.

Холодова травма або переохолодження – один із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима

Загальне переохолодження розвивається поступово і є дуже небезпечним.