Новини за день 19 Лютого 2024

Питання стану нарахування державних соціальних допомог та компенсацій обговорили у Львівській РДА

Кількість осіб, які потребують соціального захисту, збільшується. Відтак допомагати, забезпечувати якісними державними гарантіями тих хто цього потребує є прямим обов’язком держави, – про це йшлося під час наради працівників управління соціального захисту населення, яка відбулася днями у Львівській РДА.

Інклюзія, протидія дискримінації та психосоціальна підтримка: у Львові відбувся форум місцевих громад

Учасниками навчання стали 50 представників територіальних громад області, які працюють у сфері культури

Дитину залишили без нагляду: яку відповідальність несуть батьки

«Я прокинувся сам удома та не знаю, де батьки. Допоможіть!», – сказав 6-річний хлопчик диспетчеру спецлінії поліції.