Новини за день 12 Лютого 2024

В Україні продовжили воєнний стан та мобілізацію

Президент Володимир Зеленський підписав закони про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 діб – до 13 травня 2024 року.

Як звернутися до офісу омбудсмена

У разі порушення прав людини та прав громадянина, кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Права батьків та дітей на майно

Держава охороняє і захищає права та інтереси дітей під час вчинення правочинів щодо нерухомого майна. Неприпустиме зменшення або обмеження прав та інтересів дітей під час вчинення будь-яких правочинів щодо жилих приміщень.

153 роки від дня народження Леся Мартовича: спадщина покутського майстра

12 лютого 2024 року минає 153-я річниця від дня народження Леся Мартовича, видатного українського письменника, громадського діяча та доктора права. Його твори, написані колоритною покутською говіркою, здобули йому славу майстра новели з селянського життя.