Новини за день 26 Лютого 2024

10-річчя окупації Криму…

У лютому 2014 року росія розпочала агресію проти України – вторглася у Крим і окупувала його.

Сьогодні укладено Меморандум про співпрацю із ГО Моя Незалежна Країна

Відколи ми співпрацюємо із громадськими організаціями та благодійниками, разом нам вдається оперативно передавати необхідну допомогу у громади сім’ям військових, вимушено переселеним українцям і людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Жовтанецький ліцей: волейбольні змагання в рамках «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

Днями Жовтанецький ліцей став ареною запеклих волейбольних змагань серед юнаків. Змагання проходили в рамках проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який має на меті популяризацію спорту та здорового способу життя серед школярів.

Людину з бойовим досвідом можуть вирізняти

Цивільним важко зрозуміти, через що проходять військові і ветерани, і чому іноді мирне життя для них стає ще більшим випробуванням, ніж бойовий досвід

Якщо ви загубили чи знайшли дитину, яка загубилася: як діяти?

До уваги рекомендації, як діяти батькам і перехожим у подібних ситуаціях.

Закликаємо жителів району не допускати спалювання трави та іншої сухої рослинності!

Спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Кожен факт підпалу — це злочин проти природи.

Що треба знати про цьогорічну індексацію пенсій, яку сьогодні погодив Уряд?

Попри війну, уряд вирішив знову проіндексувати – тобто переглянути і підвищити – пенсії

У закладах освіти Кам’янка-Бузької громади стартував перший шкільний етап учнівських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг.