Новини за день 9 Лютого 2024

Ветерани та ветеранки російсько-української війни можуть пройти дослідження “Гастроскопія” безкоштовно

У рамках співпраці з НСЗУ Національна служба здоров’я України Мінветеранів роз’яснює ветеранам і ветеранкам, які безоплатні послуги при дослідженні “Гастроскопія”.

У застосунку «Дія» зʼявилась мапа укриттів

Тепер кожен українець під час повітряної тривоги зможе швидко знайти найближче безпечне місце, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут.

В Україні запрацювала послуга електронної черги для перетину кордону автобусами на ПП з країнами ЄС

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури поширює послугу електронної черги для перетину кордону автобусами на всі пункти пропуску з країнами ЄС та Молдовою для верифікації виконання міжнародних маршрутів. Загалом, йдеться про 29 пунктів пропуску.

Захист сім’ї, протидія торгівлі людьми та легалізація трудової міграції: ключові теми засідання Координаційної ради

У Львівській РДА відбулося засідання Координаційної ради з питань підтримки сім’ї, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та запобігання насильству в сім’ї. У ньому взяли участь представники управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я Львівської райдержадміністрації, профільні представники територіальних громад Львівського району, районних управлінь поліції Головного управління Національної поліції України у Львівській […]

Інформуємо про небезпечні метеорологічні явища – туман та ожеледицю

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 9 лютого вночі та вранці 10 лютого на території Львівського району очікується туман видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий), на окремих ділянках доріг ожеледиця.

Активні парки: Львівщина на шляху до збільшення локацій здорової України

Лише 17% українців регулярно займаються спортом. Це значно менше, ніж у країнах ЄС, де показник сягає щонайменше 34%. Низька фізична активність негативно впливає на здоров’я та тривалість життя людей.