Новини за день 6 Лютого 2024

Хто має право на безоплатне протезування?

Війна триває і кількість людей, що потребують протезів, збільшується щодня. Хто може отримати протез державним коштом? Чи йдеться лише про військових? За що саме платить держава та яку вартість протеза може відшкодувати?

Будьте обережні, шахраї: як уберегтися

Останнім часом багато українців у Telegram чи WhatsApp отримують пропозиції щодо легких заробітків: потрібно лише ставити лайки до відео в ТікТок, YouTube або до пісні на Spotify чи оцінювати ресторани та готелі в Google Maps. Цікаво?

Запрошуємо громади запровадити послугу з формування життєстійкості

Триває відбір територіальних громад до пілотного проєкту. Громади-переможниці зможуть запустити нову соціальну послугу – формування життєстійкості. Вона передбачає безкоштовну психосоціальну підтримку кожному з мешканців громади, які її потребуватимуть.