Новини за день 27 Лютого 2024

Пацієнти, які потребують протезування чи реконструктивних операцій, можуть отримати допомогу від найкращих фахівців безкоштовно!

Ще 8 людей, які через напад рociї отримали складні мінно-вибухові травми, пройдуть лікування і реабілітацію у Superhumans Center.

У Львівській РДА відбувся навчально-методичний збір з питань цивільного захисту

Питання порядку організації та здійснення контролю виконання органами місцевого самоврядування вимог законодавства у сфері цивільного захисту обговорили сьогодні,27 лютого, під час навчально-методичного збору, який відбувся у Львівській РВА.

Обережно: шахраї пропонують соцвиплати від імені держави, міжнародних організацій та БФ!

«Щоб отримати грошову допомогу від держави, натисніть тут». Коли такі повідомлення надходять, 10-15 тисяч користувачів щодня переходять за посиланнями на фішингові сайти – усі вони потенційно можуть стати жертвами шахраїв!

24-25 лютого олімпіадами з предметів «Фізика» та «Екологія» успішно завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році

З предмету «Фізика» третє місце посіли: учень 9 класу Петро Годій (Городоцька громада) і десятикласники Назар Карась з Перемишлянської громади та Віталій Пелешко (Рава-Руська громада).

Щеплення від дифтерії і правця: коли слід робити

Правець – це надзвичайно небезпечна хвороба. Інфекція вражає нервову систему та призводить до судом та спазмів м’язів по всьому тілу і навіть за умови вчасного лікування часто закінчується смертю.

Як військовослужбовцям отримати одноразову грошову допомогу в разі встановлення інвалідності

Військовослужбовці, які мають довідку МСЕК про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу.