Новини за день 9 Квітня 2024

Стартувала оновлена програма компенсації вартості української c/г техніки та обладнання.

Аграрії зможуть отримати назад 25% від вартості цієї техніки, купуючи техніку від виробників з відповідного Переліку (посилання в кінці).

У Львівській області 11 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад

У січні-березні цього року з обласною службою зайнятості співпрацювали 4,6 тис. працедавців, які повідомили про наявність 20,0 тис. вакансій. Найбільшим попитом на локальному ринку праці користувалися: кваліфіковані робітники з інструментом (25,8% від загальної кількості актуальних вакансій), робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (15,5%) та працівники сфери торгівлі та послуг (15,3%).

Нагадуємо правила поведінки у разі атаки безпілотників

Під час нічної атаки 9 квітня у Львівській області уламки шахедів пошкодили об’єкт критичної інфраструктури, виникла пожежа, яку оперативно погасили, повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Залишилося 2 дні до закінчення реєстрації для участі в НМТ

Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 11 квітня включно. Цьогоріч НМТ буде проведений також поза межами України.

Оновлено сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини

Покинули домівку через війну, але досі не маєте довідки внутрішньо переміщеної особи? Повернули сервіс у Дію зі зручними оновленнями та доопрацюваннями, які впроваджували спільно з Міністерством соціальної політики.