Новини за день 10 Квітня 2024

Залишати дітей без нагляду – неприпустимо!

З метою недопущення трагічних наслідків, порушення прав дітей, норм чинного законодавства, служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації звертається до Вас щодо недопущення випадків залишення дітей без нагляду!

Меддопомога з метою уникнення сказу: у кожній області визначені центри антирабічної допомоги, які забезпечені вакциною

Сказ – це вірусна, смертельна інфекція, розвитку якої у людини можна запобігти, якщо своєчасно провести вакцинацію. Людям вірус сказу зазвичай передається під час укусу заражених тварин (як безпритульних, так і не вакцинованих домашніх). Вакцинацію тварин проводять фахівці ветеринарної медицини Держпродспоживслужби.

Відбулися фінальні змагання ІІІ етапу «Пліч-о-пліч» з баскетболу серед юнаків

Всеукраїнський проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізовується за ініціативи Президента України та передбачає проведення змагань серед учнів шкіл з п’яти видів спорту (баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування).

Що таке спільний заповіт подружжя та для чого він потрібен

Згідно зі ст. 1243 Цивільного Кодексу України подружжя має право скласти спільний заповіт щодо майна, яке належить йому на праві спільної сумісної власності.