Новини за день 23 Квітня 2024

У селі Давидів відбувся районний етап ХХХІ спортивних ігор з легкої атлетики серед учнів Львівського району

На місцевому стадіоні представники освітніх закладів дев’яти територіальних громад змагались у таких видах спорту:

Оголошення про проведення онлайн-аукціонів з продажу прав оренди земельних ділянок у Львівському районі

Земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності відбудуться 30 квітня 2024 року.

Шахраї викрадають акаунти WhatsApp, використовуючи фейкові петиції про присвоєння «Героя України» загиблим захисникам

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, попереджає про нову шахрайську схему, спрямовану на крадіжку в українців акаунтів WhatsApp.

Більшість домогосподарств, що отримували субсидію в опалювальний період, продовжить отримувати їх і в неопалювальний (з 1 травня до 30 вересня)

Призначення відбудеться автоматично, за умови, що у людини не змінився майновий стан, склад родини чи місце проживання, адже саме ці чинники впливають на розміри нарахувань.

Як підтримувати дітей під час війни

Війна росії в Україні триває, ворожі обстріли посилюються, а ситуація у світі загострюється. Через це з’являється більше випадків підліткової депресії, апатичних станів, труднощів із концентрацією уваги як у дітей, так і в дорослих.

Про роботу координаційних центрів Львівського району

Офіс підтримки цивільного населення (КЦ) в м. Кам’янка-Бузька, який діє при Львівській РДА – не перестає працювати задля Перемоги!

Підтримуйте дітей!

Підтримуй дитину словами і вона знайде в тобі надійного друга. А навчиш її підтримувати себе, вона стане собі надійним другом на усе життя .