Новини за день 30 Квітня 2024

Важливе повідомлення перед Великодніми святами!

Через декілька днів будемо відзначати Великдень. Уже третій за час повномасштабної війни. Ворог не робить поправок на великі християнські свята. Від 2014 року, а від 24 лютого 2022 року й поготів, ми не раз пересвідчилися, що у нього нема нічого святого.

Ветеранів запрошують безкоштовно опанувати професію ІТ-фахівців

Український католицький університет у партнерстві з IT-компанією Eleks запустили безоплатний онлайн-курс для ветеранів «Повернення з війни: перші кроки в ІТ».

Диплом чи атестат не відображається в застосунку Дія?

Міністерство освіти і науки України спільно із Міністерством цифрової трансформації України та Державним підприємством «ІНФОРЕСУРС» розповідають про причини й як діяти в таких ситуаціях:

Продовжуємо розповідати про програми підтримки аграріїв Львівського району

МІСЦЕВІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ У 2024 РОЦІ.

Нова підстава звільнення працівників: ухвалено закон

Верховна Рада на засіданні 25 квітня ухвалила в цілому законопроєкт про внесення змін до КЗпП щодо встановлення додаткової підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань (реєстр. No 7731).

29 квітня Львівщина стала першою в Україні, де офіційно розпочала роботу Асоціація органів місцевого самоврядування «Львівська агломерація»

Це знаменує собою новий етап співпраці та розвитку 10 громад Львівського району, які об’єдналися задля спільного блага:

З Днем прикордонника України!

Сьогодні ми відзначаємо День прикордонника України – день, коли ми вшановуємо мужність і самовідданість тих, хто стоїть на варті нашої держави.

Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2024 року