Новини за день 19 Квітня 2024

Адміністративні послуги стають ближчими до людей

Сьогодні 9 ЦНАПів Львівської області отримали мобільні валізи – комплекти сучасної портативної техніки, що дозволяють створити віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП та надавати адміністративні послуги на виїзді.

Завершився тренінг для представників органів місцевого самоврядування

Протягом двох днів у Львівській РДА представники органів місцевого самоврядування здобували знання та навички, необхідні для успішного розвитку своїх громад.

Відомі фіналісти районних змагань з волейболу!

Вчора, у межах «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч», завершились зональні змагання з волейболу серед дівчат у Жовкві та Пустомитах, де запеклі ігри визначили фаворитів майбутніх фіналів.

Як зареєструвати громадську організацію

Реєстрація громадської організації (ГО) – це необхідний крок для того, щоб організація могла офіційно діяти, отримувати гранти, відкривати рахунки в банках тощо

Розпочався дводенний тренінг на тему: «Грантрайтинг та проєктний менеджмент»

У Львівській РДА представники органів місцевого самоврядування здобували знання та навички, необхідні для успішного розвитку своїх громад.